rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
Regina Baj Wygrała program telewizyjny NAJLEPSZY W MIEŚCIE w TELEWIZJI TTV i wtedy wg oceny EWY MINGE i reszty jury została uznana za najbardziej znającą się na sukniach ślubnych specjalistkę w naszym mieście! Najpiękniejsze suknie, świetnie dobrane i super dopasowane :-) REGINA DIAMANTE ul. GŁĘBOKA 8A tel.504 320 228 od Pon. do Piątku GODZ. 11 do 18 .
LS
Oryginalne piękne ciekawe suknie ślubne Lublin kolekcja 2024 na Głębokiej 8a u pani Reginy ! Duży salon duży wybór sukien. Koniecznie przyjdźcie !

Andrea gładka bez koronki suknia z jedwabistej satyny

Andrea gładka bez koronki suknia z jedwabistej satyny

Dodany przez: Admin

21202 wyświetleń
zgłoś
O mnie : Projektuję, szyję suknie ślubne i ubieram Panny Młode od ponad 30 lat!!! Jestem rozpoznawalna jako dobry fachowiec od sukien. Wygrałam program w telewizji TTV gdzie oceniający min Ewa Minge przyznali mi tytuł Najlepszy w Mieście!....U mnie zobaczysz radość, pasję i doświadczenie! ............Osobiście pomagam dobrać suknię do osoby i sylwetki, Osobiście robię miary i nanoszę poprawki,...... Potrafię dopasować-i zrobić przeróbki sukni do każdej sylwetki, też do tej nie idealnej i tak żeby było super! ....... Dlatego że robię to osobiście, u mnie proces miar sukni w około 95 procentach przebiega bardzo szybko. To znaczy 1 miara i na następnym spotkaniu suknia jedzie już do domu.!........U Mnie nie trzeba marnować czasu na dojazdy i niekończące się przymiarki i nie trzeba drżeć jak wszystko wyjdzie. .....dodatkowo w bonusie szkolę .....: jak upiąć welon, żeby się trzymał, jak chodzić w sukni ślubnej, jak klękać,wstawać,siadać itd....! Regina Baj Salon Regina Diamante Głęboka 8a Lublin Duży salon. Duży wybór różnych sukien ślubnych!
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych